İnsan Kaynakları

İşe Alım

Globalstar Avrasya, uydu iletişiminde bir dünya markası olup, tüm faaliyet alanlarında çalışanların gelişimine destek vererek; dinamik, yenilikçi ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmaktadır. İşe alımlarda firmanın yönetim politikasına ve firmanın kurum kültürüne uygun, iş ve işyeri verimliliğinin dinamik tutulmasını sağlayacak personelin seçilmesini hedeflemektedir.

Bu doğrultuda; Aday Başvuru Havuzundan toplanan özgeçmişler İK birimi tarafından değerlendirilerek, belirlenen pozisyona uygun bulunan kişiler Globalstar Avrasya’ya davet edilir. Davet edilen adaya yetkinlik bazlı mülakat, teknik sınav (ihtiyaç duyulursa), kişilik testleri uygulanır. Pozisyonun özelliklerine göre, uygulanan görüşmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans kontrolü yapılır, gerekli hallerde sözlü mülakatla yabancı dil yeterliliği değerlendirilir. Olumlu bulunan adaylara yapılan iş teklifi görüşmesi ile süreç sonlandırılır.

Yeni çalışanların Globalstar Avrasya’yı tanıması ve süreçleri etkin şekilde öğrenmesi için, detaylı bir hizmet içi eğitim programı uygulanır. Deneme süresi sonunda “deneme süresi değerlendirme görüşmesi” yapılır ve işe alım süreci tamamlanır.

Bizimle çalışmak için; Globalstar Avrasya’nın açık pozisyonlara www.globalstar.com.tr web adresinden başvuru yapılmaktadır.

Staj Başvuru

Üniversite ve Meslek Yüksek Okulları ve meslek lisesi öğrencilerinden staj yapmaları zorunlu olanların, Globalstar Avrasya İnsan Kaynakları Bölümü’ne veya www.globalstar.com.tr web adresinden başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.


CV Göndereceğim İnsan Kaynakları Formunu Dolduracağım

Sadece doc ve pdf uzantılı CVler kabül edilmektedir!
Kişisel Bilgiler
İletişim BilgileriGenel BilgilerEğitim BilgileriStaj Bilgileri