Güvenlik Bilgisi

1. Kullanım Şartları:
Globalstar ve Globalstar Avrasya tescilli markalardır. www.globalstar.com.tr internet sitesinde bulunan tüm fotoğraf, resim, yazı ve grafikler, görsel ve fonksiyonel içeriklerin her hakkı saklı ve Globalstar Avrasya Uydu Ses ve Data İletişi A.Ş.’ye aittir. Site içeriğinde bulunan metin, grafik, fotoğraf ve diğer öğeler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve kullanılamaz. Sorularınız için site üzerinde bulunan iletişim bölümündeki formları kullanabilirsiniz.

2. Gizlilik Politikası:
www.globalstar.com.tr, müşterilerinin sisteme üye olmak için verdikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul eder ve hiçbir koşul altında herhangi bir üçüncü; taraf ile bu bilgileri paylaşmaz.

3. Bilgilerin güvenliği:
www.globalstar.com.tr internet sitesi veri tabanlarında bulunan gizlilik arz eden tüm bilgilerin güvenliği uluslararası saygınlığı ile bilinen GeoTrust şirketi tarafından sunulmakta ve günlük olarak güncellenmektedir. Veriler, 128 bit SSL güvenlik sistemi kullanılarak şifreli bir şekilde sisteme kaydedilmekte ve saklanmaktadır. Globalstar Avrasya ve internet sitesi www.globalstar.com.tr, kullanıcıların kredi kartı bilgilerine kesinlikle erişmemekte ve bu bilgileri hiçbir koşul altında kaydetmemektedir. Yalnızca site üzerinde yapılan tüm işlemlerin güvenlik kaydı tutulmaktadır. Müşteri/abonelerin, satın alma işlemi sırasında vermeleri gereken kredi kartı bilgileri, www.globalstar.com.tr internet sitesiyle hiçbir teknik bağlantısı olmadan, doğrudan Türk Ekonomi Bankası sanal pos sistemine iletilmektedir. Gizlilik arz eden kredi kartı bilgilerinin korunması işlemi, Türk Ekonomi Bankası tarafından, uluslararası standartlara uygun olarak üstlenilmektedir.